Pierwsza porażka Rodła (FOTO)

GRANOWICE. Po 6. zwycięstwach z rzędu nadszedł kres passy Rodła Granowice. W zaległym meczu o mistrzostwo A-klas Rodło na swoim, coraz piękniejszym stadionie uległo Orłowi Zagrodno 1:2(0:1).

Dla Orla ten mecz miał ogromne znaczenie w kontekście walki o awans do klasy okręgowej. Nic dziwnego, że w ataku gości pojawił się weteran boisk ekstraklasy i 1 ligi - Krzysztof KALICIAK rezygnując z prowadzenia w roli trenera Górnika Złotoryja w meczu Pucharu Polski. I nie powiemy nic odkrywczego  mówiąc, że "Kali" dał jakość w ofensywie Orła. Chociaż i jemu przytrafiła się wpadka czyli w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego

Po dośrodkowania z rzutu rożnego i i dograniu przez Łukasza Mikołajczyka, piłkę głową uderzył Grzegorz Sokołowski  wyprowadzając gości na prowadzenie.

Rodło nie grało  złe ale pchanie piłki środkiem boiska było mało efektywne...W każdym razie Dawid Mucha w bramce gości raczej się nudził...

Po przerwie mecz nabrał rumieńców. W dużej mierze za sprawa zmiany sposoby grania gospodarzy i gola autorstwa Mateusza MAZURA dającego remis. Jednak odpowiedź Orła i gol Krzysztofa KALICIAKA dal wygrana gościom. Orzeł jak się wydaje ruszył w pościg za Jaworzanką...

Rodło Granowice - Orzeł Zagrodno 1:2(0:1)