Kuźni egzamin zdany na piątkę (FOTO)

JAWOR. Piłkarze Kuźni Jawor po raz kolejny zasygnalizowali iż mają mocne postanowienie być rewelacją rundy wiosennej w legnickiej klasie okręgowej. Podopieczni Marcina Dudka w ostatnim sparingu przez piłkarską wiosną po dobrym meczu pokonali 4-ligowe Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:0) po dwóch trafieniach Marcina BAGIŃSKIEGO.

Gospodarze objęli prowadzenie w 36 minucie i nie było to żadne zaskoczenie, bo od pierwszego gwizdka jaworzanie dyktowali warunki gry. W 56 minucie po podaniu Janosia -Bagiński podwyższył rezultat na 2:0. Goście z Jeleniej Góry kontaktowego gola zdobyli w 81 minucie.

Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:0)

2x Bagiński

Kuźnia Jawor: Patryk Borek - Emil Borek, Kacper Grabarczyk, Bartek Gwiździał, Marcin Bagiński, Przemek Wiśniewski, Kamil Dunaj, Łukasz Kurzelewski, Sylwester Dworakowski, Mateusz Bober, Kamil Janoś, Przemek Piec, Michał Mężyk, Wojtek Smyk, Łukasz Duda, Dawid Duda, Seweryn Suchecki,
Karkonosze Jelenia Góra : Wieliczko Oskar - Maksymilian Denis, Mateusz Firlej, Paweł Pytel, Sylwester Wersocki, Norbert Zaleszczyk, Bartosz Poszelężny, Tomasz Woźniczka, Michał Szramowiat, Szymon Statkowski, Szymon Kozłowski, Łukasz Kowalski, Dominik Banaś, Marek Siatrak.

Jaworzanie rundę wiosenną rozpoczną w sobotę 11 marca meczem na własnym stadionie z Chojnowianką. Po jesieni Kuźnia w ligowej tabeli zajmuje 4 miejsce ze stratą zaledwie 6 punktów od miejsca premiowanego awansem do 4 ligi. Tak na marginesie to na tydzień przed ligą gospodarz obiektu, czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji mógłby chociażby w niewielkim stopniu sprawić aby Jawor przed gośćmi nie musiał się wstydzić tego na jakim obiekcie Kuźnia rozgrywa mecze...

{gallery}galeria/sport/04-03-17-Kuznia-Jawor-Karkonosze-Jelenia-Gora-fot-malwina-martyniak{/gallery}