UKS Dziewiątka blisko strefy spadkowej (FOTO)

LEGNICA. 9. ligowa porażka sprawiła, że szczypiornistki UKS Dziewiątka - coraz w mniejszym stopniu legnickie - mocno zbliżyły się do strefy spadkowej s Lidze Centralnej.  Suzuki Korona Handball Kielce wygrał w w Legnicy 31:29 przegrywając do przerwy z Dziewiątką jedną bramką...

Mecz był bardzo wyrównany a wynik zmienił się jak w kalejdoskopie. Żadna z drużyn nie była w stanie odskoczyć od rywalek na więcej niż 3  bramki. Od 53 minuty i remisu 27:27 wynik meczu zaczął Dziewiątce "uciekać" ...

Za tydzień przed Dziewiątką mecz o "być albo nie być" z Vitaminkami Jelenia Góra

UKS Dziewiątka Legnica - Suzuki Korona Handball Kielce 29:31 (16:15)

Dziewiątka: Lange, Sośnicka, Szuk 7,Nowak 5, Ivanović i Kozak po 4, Doroba, Zawalich, Wojciechowska po  3, Kaczanowska, Bogacka, Gowin.