Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Siódemka wygrała w Zamościu

Szczypiorniści Siódemki Miedź Huras Legnica pokonali na wyjeździe Padwę Zamość 35:32 (17:17). Daleki wyjazd udał się ekipie Tomasza Górecznego, która wygrała drugie spotkanie z rzędu.

Siódemka wygrała w Zamościu

Dobra dyspozycja w bramce Łukasza Mazura oraz świetne trio w ataku Szymon Pacek, Filip Kruszelnicki i Michał Wojtala wpłynęły w znacznym stopniu na wynik spotkania. Oba zespoły zagrały dobrze, ale po wymianie ciosów zaczęłą się świetna passa dla Siódemki, która z wyniku 25:25 doprowadziła do siedmiobramkowej przewagi 32:25 w 52. minucie. Legniczanie nie pozwolili rywalom już zagrozić w wygranej i ostatecznie triumfowali w Zamościu 35:32.

Padwa Zamość - Siódemka Miedź Huras Legnica 32:35 (17:17)

Siódemka: Mazur, Teterycz, Stachurski, Kruszelnicki 8, Pacek 7, Wojtala 7, Czarnecki 4, Gregułowski 3, Kużdeba 3, Stańko 2, Pacuła 1, Przybylak, Nowosielski, Łukawski, Skawiński, Klimaszewski.

Powiązane wpisy