Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Bieg HELP (FOTO)

LEGNICA. Szczytny cel przyświecał charytatywnemu biegowi HELP, z inicjatywy młodzieży szkolnej. O dziwo nie przełożyło się to na frekwencję, nawet wśród rówieśników organizatorów.

Bieg HELP (FOTO)

Grupa młodych ludzi z 1.LO wraz z Wojskową Szkołą Średnią im Zawiszy Czarnego w Legnicy zorganizowali BIEG CHARYTATYWNY na rzecz Domu Dziecka w Legnicy. W pierwszym i historycznym biegu w legnickim parku wyjątkowo skromna liczba uczestników pobiegła dla Domu Dziecka W Legnicy przy ul. Słubickiej.

Bieg był bez wpisowego, jednak ci którzy chcieli uzyskać pamiątkowy dyplom proszeni byli o wpłatę „co łaskę” na rzecz ww. Domu Dziecka. Biegano w 2 kategoriach.
W Biegu Młodzieżowym dla młodzieży od 14 roku życia do 17 pocono się na dystansie około 1,5km. Bieg Główny dla od 18 roku życia i tutaj do pokonania było około 5km.

W gronie biegnących dostrzegliśmy Macieja KUPAJA triumfatora 1 tury wyborów na prezydenta Legnicy. Kondycja i determinacja na trasie nakazuje w nim upatrywać faworyta wyborczej dogrywki...

Fot.Jakub Wieczorek

Powiązane wpisy