Falstart Eisberg Dziewiątki w Lidze centralnej(FOTO)

LEGNICA. Nie najlepiej w nowy sezon Ligi Centralnej kobiet w piłce ręcznej weszły zawodniczki Eisberg Dziewiątki Legnicy . Drugi mecz i druga porażka muszą niepokoić fanów sportu w mieście nad Kaczawą. Nie pomogła znakomita dyspozycja strzelecka Kingi BOGACKIEJ. Legniczanki na własnym parkiecie przełknęły gorycz porażki ulegając SPR Olkusz 31:37.

Pierwszego gola zdobyła Masuda z Olkusza, szybko wyrównała Siemko i remis 1;1 był  optymistycznym przejawem gry legniczanek w tym meczu. Szczęście trwało krótko bo bardzo szybko zrobiło się... 1:5. Potem optymizm pojawił się w 25 minucie bo Legnica doszła rywalki na jedną bramkę( 12:13) ale znów szczęście trwało krótko. W 51 minucie ponownie nadzieja wróciła w serca kibiców bo na tablicy wyników pojawił się rezultat 27:28.