Kto wygra III Puchar Niższych Lig? (SONDA)

LUBIN. Dokładnie za tydzień startuje III edycja piłkarskiego turnieju Pucharu Niższych Lig, turnieju organizowanego przez  Stowarzyszenie Jeden Lubin przy wsparciu  TV Regionalna.pl, Regionalne Centrum Sportu  i ZZPD Górnik Lubin. Kto wygra? Jak słusznie zauważył Adam MICHALIK organizator turnieju na kilka dni przez III PNL CUP faworytów jest tylu ile drużyn zostało zgłoszonych do rozgrywek.Emocji nie zabraknie i pewnie także niespodzianek... W końcu jest o co grać. Przypomnijmy iż główną nagrodą jest treningu zwycięskiej drużyny pod okiem Mariusza Lewandowskiego trenera Zagłębia oraz sprzęt wartość 3000 zł od SALLERA.

Zresztą nagród jest zdecydowanie więcej. Kolejne miejsca to także sprzęt od Sallera, Stanisław Wietrzak ufundował jako nagrody telefony komórkowe MyPhone Hammer od dla najlepszego zawodników, bramkarza i króla strzelców - każdy o wartości 700 złotych i wiele , wiele innych.

Jak było w poprzednich edycjach PNL?

PNL 2017

1/2 PNL CUP

Granit Roztoka - Zawisza Serby 5:0(1:0) Pluta, Danaj, Bułat, 2xSadowski

Iskra Księginice - Nałecz Ostroróg 1:0(0:0) gol Rychlika

FINAŁ

Nokaut w finale Granit - Iskra 5:0 (4:0)

4,6, 7 11 - to nie pewniaki w totolotku lecz minuty, w którym w finałowym pojedynku strzelali gole piłkarze Granitu Roztoka. Taki początek meczu to prawdziwy nokaut...Sadowski, Bałut,Dunaj, Sadowski po przerwie piąta bramka autorstwa Bałuta i zasłużone zwycięstwo GRANITU ROZTOKA! I zasłużona korona króla strzelców dla Kamila SADOWSKIEGO z Granitu!

PNL 2016

Piłkarze Gromu Gromadzyń triumfowali w I edycji Pucharu Niższych Lig zorganizowanym na obiektach Regionalnego Centrum Sportu przed TV Regionalna i Górnik Lubin. W finale Grom po znakomitym spotkaniu pokonał Górnika Lubin 3:2 (2:1). Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Dębu Siedliska pokonując w rzutach karnych Odrę Chobienia. Robert LAZAREK napastnik Dębu został królem strzelców turnieju zdobywając 15 goli.