Rezerwy Zagłębia z okręgowym Pucharem Polski

WĄSOSZ. Piłkarze 3-ligowych rezerw Zagłębia Lubin dowodzeni przez Adama Buczka sięgnęli po Puchar Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Finał rozegrano na stadionie miejskim w Wąsoszu, a gospodarzem i zarazem przegranym finału PP była 4-ligowa Orla Wąsosz. Zagłębie II wygrało 4:0 remisując bezbramkowo do przerwy.

Orla prowadzona przez byłego piłkarza Miedziowego klubu Andrzeja Wójcika długo stawiała opór zawodnikom z Lubina. Dopiero po przerwie w 51 minucie do bramki Orli trafił Jakub Ryś. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców w 75 minucie. Następnie w odstępie zaledwie czterech minut (78 i 82 min) na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Eryk SOBKÓW.

Teraz młodzi lubinianie zagrają w półfinale Dolnośląskiego PP.