Grali o Miedziową Rudę (FOTO)

LUBIN. W hali sportowo-widowiskowej Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie odbył się Turniej Młodzików na Dzień Dziecka! Osiem drużyn walczyło o I miejsce i puchar w "Turnieju o Miedziową Rudę". Grano równocześnie na trzech boiskach, a dla sztabu trenerskiego Cuprum Lubin była to okazja do dokładnego przyjrzenia się siatkarskiemu narybkowi na Dolnym Śląsku. W turnieju triumfowali młodzicy Gwardii Wrocław, którzy w finale pokonali Cuprum II Lubin. Najniższy stopień na podium zajął pierwszy skład młodzieży Cuprum pokonując Koral Wrocław. Turniej zorganizowany był pod patronatem KGHM Polska Miedź SA.

Niespodzianką było ostatnie miejsce w grupie siatkarzy Spartakusa Jawor, którzy ostatecznie wywalczyli 7 miejsce w turnieju pokonując Sudety Kamienna Góra. Z dobrej strony w turnieju pokazali się grający młodszym rocznikiem siatkarze Ikara Legnica pod wodzą Bogusława Pielucha, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli miejsce 5.

{gallery}galeria/sport/01_06_19_Turniej_siatkowki_o_miedziowa_rude_fot_BSlepecka{/gallery}