Męcinka nie zdobyła Lubina (FOTO)

LUBIN. Piłkarze Górnika Lubin, beniaminka legnickiej okręgówki byli bliscy odniesienia historycznego zwycięstwa w tej klasie rozgrywkowej prowadząc 4:2, ale w ostatnich minutach KS Męcinka pokazała piłkarski charakter i doprowadziła do remisu w ostatnich 10 minutach meczu... Oba zespoły po dwóch kolejkach nadal pozostają bez wygranej w klasie okręgowej.

Po remisowej pierwsze połowie w drugiej części meczu  najpierw Kamil Gołębiowski a następnie Jakub Dziaszyk wyprowadzili Górnika na prowadzenie. Chwila niefrasobliwości w defensywie i w 88 minucie był remis 4:4...

Trener Górnika Przemysław CIELEWICZ: - Płacimy jeszcze frycowe w tej lidze. Ogrywamy sie dopiero - większość chłopaków grała do tej pory w niższych klasach rozgrywkowych i troszeczkę tego doświadczenia brakuje. Mogliśmy strzelić na 5:2, to była wymarzona sytuacja i mecz pewnie byłby już wygrany. A tak? Pudło do praktycznie pustej bramki i później z nas powietrze trochę zeszło. Goście konsekwentnie grali do końca, starali się wyrównać a nawet przechylić szalę na swoją korzyść. Skończyło się szczęśliwie na 4:4 ale nie do końca jesteśmy z tego zadowoleni.

Trener Męcinki Adam GABRYŚ: - Zremisowaliśmy... wygrany mecz. Powinniśmy go wygrać i nie mogę być zadowolony z tego wyniku. Oczywiście szanujemy ten jeden zdobyty punkt ale musimy grać lepiej. Nie będę się tłumaczył brakami kadrowymi, ale fakt jest faktem, że te rozgrywki zaczęły się dla nas za wcześnie - ciągle nie mamy kilku zawodników jeszcze nie dołączyli do nas. Bramkarz jest wciąż na... dorobku. Punkt się przyda ale chcemy wygrywać. I grać efektownie tak samo jak w poprzednim sezonie.

Górnik Lubin - KS Męcinka 4:4 (2:2)

{gallery}galeria/sport/Gornik_Lubin_KS_Mecinka_18_08_19_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}