Remis w derbach Spartan (FOTO)

RUDNA. Nowy stadion, prawdziwe cacko niższych lig, nie zawsze przynosi szczęście... Po rocznej przerwie piłkarze Sparty Rudna wrócili na swój zmodernizowany, super nowoczesny stadion, ale do pełni szczęścia zabrakło wygranej. Podopieczni Roberta Malawskiego po heroicznym boju zremisowali ze Spartą Grębocice 2:2.

Jak się po 30 minutach przegrywa 0:2 to trudno nie być zadowolonym z remisu. A w 30 minucie to goście zasłużenie prowadzili  0:2. Ale drużyna z Rudnej przyzwyczaiła nas iż w w takich sytuacjach następuje "przebudzenie" zespołu. Kontakową bramką Kochmana pozwoliła Spartanom wrócić do gry...

Sparta Rudna - Sparta Grębocice - 2:2 (1:2)

0:1 – 22’ – Kamil Łętkowski

0:2 – 30’ – Tomasz Bieleń

1:2 – 39’ – Mateusz Kochman

2:2 – 68’ – Paweł Hołówka

RUDNA: Kijewski - Kochman, Hołówka (82 Olszewski), Konefał (46 Świdwa), D. Malawski (65 Stachów), Muzeja, Oruba, Ostrowski, Sygnatowicz, D. Walasek, Walczak.
GRĘBOCICE: Kubik - Czerwik, Kycej (72 Szuszkiewicz), Dobrakowski, Małucki, Rybak, Bieleń, Duda, Gniewosz, Kozłowski, Łętkowski (72 Żmudziński).

{gallery}galeria/sport/24_08_19_Sparta_Rudna_Sparta_Grebocice_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}