Konfeks zgasił Iskrę (FOTO)

KSIĘGINICE. W 6. kolejce legnickiej klasy okręgowej przekonaliśmy się iż ekipa Andrzeja Kisiela czyli Konfeks jest mistrzem wyjazdów. Czwarty mecz wyjazdowy i trzecia wygrana. Konfeks wygrał na trudnym terenie w Księginicach z Iskrą 3:1 (0:0). Z kolei drużyna Andrzeja Wójcika ma problem z kompletowaniem zwycięstw na swoim boisku. Nic dziwnego bo Iskra to także mistrz wyjazdów...

Andrzej Kisiel, trener Konfeks Legnica: - Jestem zadowolony z meczu, z wyniku a przede wszystkim z gry. Dzisiaj zdominowaliśmy przeciwnika w każdym momencie i dlatego mamy taki wynik. W końcu zaczynamy grać tak jak chcemy i dlatego trzeba się z tego cieszyć.

Andrzej Wójcik, trener Iskra Księginice: - Po pierwszych 35 minutach powinniśmy wysoko prowadzić. Sytuacje strzeleckie w pierwszej, piątej, dziesiątej minucie te sytuacje się mnożyły. Od 35 minuty straciliśmy kontrolą nad meczem, to przełożyło się na drugą część meczu. Na początku zaraz dostaliśmy niepotrzebną bramkę, potem drugą. Widać było, że z zawodników jakby „uszło powietrze”. Nie było już klarownych sytuacji. Zdobyliśmy fajnie rozegrana bramkę kontaktową ale zabrakło świeżości żeby wyrównać.

Iskra Księginice - Konfeks Legnica 1:3 (0:0)