Piekło kibiców gości (FILM)

LUBIN. - Osobiście byłem w szoku. Było słychać tylko naszych kibiców, którzy stworzyli tu dziś piekło i to dosłownie - tak o dopingu kibiców ze Szczecina mówił po meczu strzelec jedynej bramki w Lubinie Adam BUKSA.

Przypomnijmy iż we wczorajszym hicie ekstraklasy Zagłębie uległo na swoim stadionie Pogoni 0:1. Mecz był przedłużony o ponad sześć minut. To konsekwencja racowiska zaprezentowanego w drugiej połowie przez fanów Pogoni i kompletnego zadymienia stadionu.

Kibice Pogoni Szczecin licznie wspierani przez fanów Kotwicy Kołobrzeg licznie wypełnili sektor gości w Lubinie. Było ich 1200. W drugiej połowie fani Dumy Pomorza zaprezentowali flagowisko uświetnione blaskiem rac. Jak można się spodziewać kibice Pogoni zostaną ukarani przez PZPN pewnie wyjazdowym zakazem.