Polegać jak na Zawiszy (FOTO)

KSIĘGINICE. Nie przypadkowo piłkarze Zawiszy Serby zajmują wysoką lokatę w tabeli legnickiej klasy okręgowej. Zawisza znakomicie spisuje się na wyjazdach o czym boleśnie przekonali się zawodnicy Iskry Księginice i ich trener Andrzej Wójcik. Iskra w roli gospodarza uległa Zawiszy Serby 2:6! Trzy gole dla Zawiszy zdobył Szymon GIL. Zawisza to prawdziwy "król polowania" na wyjazdach. Na 7 zwycięstw wygrana w Księginicach była 5 victorią drużyna spod Głogowa...

O drugiej połowie w Księginicach zechcą zapomnieć jak najszybciej. W 50 minucie goście prowadzili już 2:3. A koszmar w defensywie gospodarzy na tym się nie skończył...

Andrzej Wójcik, coach Iskry: - Nie mam wytłumaczenia. Nie wiem co się stało w drugiej połowie. Zaczęliśmy popełniać głupie błędy a przeciwnik je wyłapał. Przy stanie 2:2 niepotrzebnie sprowokowaliśmy karnego, zrobiło się 2:3 no i pojechali z nami. W tej pierwszej połowie mieliśmy słabsze i lepsze momenty. W szatni, podczas przerwy powiedzieliśmy sobie, że drugie połowy zazwyczaj gramy nieco gorzej i musimy grać mocno skoncentrowani. Niestety nic z tego nie wyszło. I stąd wysoka wygrana przeciwnika. Musimy przemeblować zespół gdyż niektórzy zawodnicy wciąż popełniają te same błędy. Musimy szukać nowych rozwiązań.

Iskra Księginice - Zawisza Buildex Serby 2:6 (2:1)

Maciej Srebniak, Karol Jankowiak (karny) - Szymon Gil 3, Amadeusz Żak, Remigiusz Waszkinel, Damian Żmijowski

{gallery}galeria/sport/03_11_19_Iskra_Ksieginice_Zawisza_Serby_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}