Rok lubińskiego bilarda. Zdominowali MP

LUBIN. Mieszko Fortuński złoto w 10 bil. i brąz w 8 bil., Monika Ząbek srebro w 9 bil., brąz w 8 i 10 bil., Marek Kudlik brąz w 10 bil. Konrad Juszczyszyn najdalej dotarł do ćwierćfinału w 10 bil.i w bratobójczym pojedynku o medal z Mieszkiem, późniejszym Mistrzem Polski... Bez wątpienie 2019  to był rok bilardzistów z Lubina.

Na zakończonych w Kielcach  Mistrzostwach Polski  lubinianie zdobyli aż 6 medali.. To były bardzo udane mistrzostwa dla lubińskich zawodników, w których wywalczyli największą liczbę medali, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji medalowej:
1. Nosan Kielce    - 3-0-2
2. ERG Biruń Folie DSB Lubin - 1-1-4
3. Konsalnet Europool Warszawa - 1-1-1

Te wyniki to potwierdzenie przynależności do absolutnej czołówki w tej dyscyplinie sportu w Polsce. Przypomnijmy iż bilardziści z Lubina są wicemistrzami Polski w zakończonych rozgrywkach ligowych. Startując po szyldem DSB tianDe Lubin zajęli 2 miejsce ulegając Konsalnetowi Warszawa!