Spartan pojedynek zacięty (FOTO)

PARSZOWICE. Sparta Parszowice lider A-klasy nie zwalnia tempa w drodze do legnickiej klasy okręgowej. "Po drodze" w spartańskim boju  parszowiczanie pokonali na swoim boisku Spartę Rudna 2:0(1:0). To 20 zwycięstwo ligowe podopiecznych Wojciecha TRAWKI pozwalające utrzymać samodzielne prowadzenie w tabeli z minimalną przewagą 1 punktu nad Ikarem Miłogostowice.

W 80 minucie meczu na Parszowice-Arena pękła...setka. I nie chodzi o popularna małpkę z monopolowego. Daniel GONET pewnie egzekwował rzut karny zdobywając 100-nego gola w sezonie dla Sparty Parszowice ! Bilans bramkowy lidera 100-17 musi robić wrażenie...

Nie był to spacerek dla gospodarzy. Szczególnie w pierwszej połowie gra się nie kleiła a próby strzelania z dystansu były strzałami na wita. Goście z Rudnej dobre zorganizowani w obronie kilka razy zagrozili bramce Żołny. Jednak w 43 minucie wynik meczu otworzył Roman BILEWICZ wykańczając akcje Dariusza TASA.

Mecz twardy toczony przy silnie świecącym słońcu co sprawiało, że określenie "gramy na patelni" miało swoje uzasadnienie. Sparta Rudna zostawila po sobie więcej niż pozytywne wrażenie i jak się wydaje w kolejnym sezonie będą liczyli się w walce o klasę okręgową.

Sparta Parszowice - Sparta Rudna 2:0(1:0)