Futsalowy Górnik już na podium

POLKOWICE.  W 3. kolejce I ligi futsalu piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice pokonali w Opolu miejscową Odrę 6:3. Dzięki wygranej polkowiczanie awansowali na 3. miejsce w tabeli. W tabeli prowadzi GKS Tychy z kompletem 9 punktów po trzech meczach. Na drugim miejscu jest Heiro Rzeszów z taką sama ilością punktów co polkowiczanie...

Podopieczni Marcina JEZIORNEGO stoczyli twardy pojedynek. Opolanie już po 10 minutach  mieli na koncie pięć fauli, a każdy kolejny skutkował przedłużonym rzutem karnym. Dwa takie wykorzystał Kamil Nowakowski, a po drugim z nich trener opolan za krytykowanie decyzji sędziów został przez nich usunięty z ławki rezerwowych i wysłany na trybuny.

W drugiej połowie Odra odrobiła straty, ale w zespole gości klasą dla rywali był tego dnia Kamil Nowakowski. W najbliższą sobotę kolejne wielkie futsalowe emocje w Polkowicach. Rywalem Górnika będzie Futsal Team Brzeg tracacy do polkowiczan po trzech kolejkach dwa punkty. Początek meczu o godzinie 17.00

Odra Opole - KGHM Metraco Górnik Polkowice 3:6 (0:2)
Bramki: 0-1 Nowakowski 12 min., 0-2 Nowakowski 15., 1-2 Łopuch 26., 2-2 Brzęczek 27., 2-3 Nowakowski 31., 2-4 Biały 32., 2-5 Surowiec  33., 3-5 Kryworszczak 37., 3-6 Nowakowski  39.
Odra: Krzywicki – Łopuch, Brzęczek, T. Skoworonek, Osuchowski, Kryworuszczak, Karnatowski, Nesterów, Krok. Trener Marcin Waniczek.

KGHM Metraco Górnik Polkowice: Wojciech Wójtowicz – Sebastian Jędrzejewski, Andrzej Koryciński, Kamil Kaczmar, Dawid Biały, Grzegorz Duda, Kamil Nowakowski, Paweł Synowiec, Dawid Witek, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala.