Czas Bednarskiego

POLKOWICE.  Michał Bednarski z Górnika Polkowice znalazł się w jedenastce 10. kolejki II ligi. Napastnik zielono-czarnych w sześciu meczach zdobył 4 gola i w klasyfikacji najlepszych strzelców awansował na czwarte miejsce.

Michał Bednarski to błyskotliwy napastnik Górnika, który potrafi znaleźć się w polu karnym rywala. Michał doskonale przepracował okres przygotowawczy, kilkakrotnie wpisując się na listę strzelców. W lidze swoją szansę dostał dopiero w 2. kolejce, gdzie spędził na boisku 17 minut. Kolejne 7 minut otrzymał dopiero w 5. kolejce podczas meczu ze Stalą Rzeszów. Tydzień później w meczu wyjazdowym z Legionowią zagrał 33 minuty i zdobył gola dla zielono-czarnych, a Górnik wygrał 2:1.

W pierwszej jedenastce Bednarski pojawił się dopiero w meczu wyjazdowym z rezerwami Lecha Poznań strzelając "Kolejorzowi" 2 gole. W ostatniej kolejce napastnik zielono-czarnych zagrał od początku spotkania i trafił do bramki gości. Został również wybrany do jedenastki kolejki. W sumie Bednarski od początku rozgrywek zagrał w 6-ciu meczach (268 min.) zdobywając 4 gole.

W najbliższej kolejce Górnik Polkowice w Łodzi zmierzy się z Widzewem i to spotkanie już jest awizowane jako starcie snajperów: Robak kontra Bednarski!