Łomot to mało powiedziane. CCC deklasuje rywalki

POLKOWICE. Koszykarki CCC Polkowice piewsze dwa mecze miały przełożone i na parkiet wyszły dopiero w niedzielne popołudnie w Toruniu. Ale jak wyszły to szczena opada. Podopieczne Karola Kowalewskiego pokonały Energe Toruń 92:30 !. Wystarczy podać wynik 2 połowy wygranej przez polkowiczanki  49:12 aby wyobrazić sobie różnicę...pięciu klas ! Oby był to dobry prognostyk dla sportowej chluby Polkowic ! A sam wynik ostatniej kwarty to już zjawisko trudne do wytłumaczenia...

Dobra dyspozycję polkowiczanek potwierdziła chociażby statystyka rzutowa- 14 celnych trafień za trzy punkty to nawet na tle słabeusza budzi uznanie. Plany asekuracyjne "ocierania się" o podium już na starcie staja się nie marzeniem ale faktem.

Polkowiczanki pauzują w czwartej kolejce a kibice w Polkowicach będą mogli podziwiać siłę CCC 21 października kiedy to drużyna Karola Kowalskiego rozegra zaległy mecz z 1 .kolejki z Pszczółkami Lublin.

Energa Toruń  - CCC Polkowice 30:92 ( 8:25, 10:18, 10:16, 2:33)

CCC: Telenga 8, Hampton 14, Gertchen 9, Gajda 5( 9 asyst), Ellenberg-Wiley 9 oraz: Drop 19, Stanković 13,Siemienas 6,  Grabska 3, Tomaszewicz 5, Glomazic 1.