Stalówka w gazie (FOTO)

CHOCIANÓW. Nie zwalniają tempa w 4 lidze piłkarze Stali Chocianów. Podopieczni Mirosława WOLANA pokonali w trzeciej serii spotkań Zamet Przemków 1:0 po złotym trafieniu Damiana Podziewskiego w 24 minucie. Piłkarze z Chocianowa po sobotnich meczach z dorobkiem 7 punktów zajmują miejsce na podium 4 ligi.

Kibice, którzy w liczbie 400 pojawili się na stadionie w Chocianowie liczyli na popis snajperski Stali. Okazało się, że mecz teoretycznie łatwy gra się bardzo ciężko. Stal z potwierdzonym już do gry (zaczął na ławce rezerwowych) Patrykiem Sypieniem z Chobieni, a Zamet z byłym zawodnikiem Stali Kunzem i nowym trenerem. I od pierwszej minuty ciężka gra, mało składnych akcji. W pierwszych minutach spotkanie to więcej do roboty miał bramkarza gospodarzy Paweł Czarnecki broniąc strzały z dystansu przemkowian.

Decydująca o losach meczu bramka padła w 24 minucie. Z prawej strony boiska zacentrował  Paweł Gogosz i akcję ładnym uderzeniem zamkną Podziewski. Później okazje na podwyższenie wyniku mieli jeszcze Sebastian Burda, Kozak i Sałata.

{gallery}galeria/sport/27.08.16_Stal_chocianow_Zamet_Przemkow_fot_Bozena_Slepecka{/gallery}