Konfeks uciekł spod topora (FOTO)

JAŚKOWICE. W meczu I rundy lokalnego Pucharu Polski piłkarze Albatrosa po zaciętym meczu ulegli Konfeksowi Legnica 2:3 mimo prowadzenia do przerwy 2:0. Dla Albatrosa gole zdobyli: Krzymowski Marek 29', Ślązak Sylwester 42', a dla gości: Martinka Rafał 65', Wójcik Kamil 72' (karny), 88'.

W pierwszej połowie dominował Albatros. W drugiej połowie zawodnicy z Jaśkowic cofnęli się do obrony czyhając na kontry.  Konfeks do 65 minuty był bezradny. W 65 minucie Kanasiuk próbując wybić piłkę nabił się na zawodnika i rykoszetem odbita piłka wpadła do bramki dając nadzieję gościom. Potem Jaśkowice groźnie atakowali, ale bez efektu bramkowego dzięki obronie i bramkarzowi Grzegorzowi Synanisowi. W 72 minucie zawodnik gospodarzy zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował karnego. Wykonawca był Wójcik, który po strzale w prawy róg bramki doprowadził do remisu 2:2.

W 86 minucie po drugiej żółtej kartce z boiska został usunięty Hubert Winnik. W 88 minucie po złym wyjściu bramkarza minął się z piłką i K. Wójcik strzelił zwycięską bramkę dla Konfeksu.

Albatros Jaśkowice - Konfeks Legnica 2:3 (2:0)

Albatros: Taczyński  Michał, Kanasiuk Rafał, Boguta Michał, Różycki Adrian, Nuszczyński Przemysław, Kępka Marcel (Świątko Piotr 82`), Łopusiewicz Mateusz, Podlasiu Norbert, Ślązak Sylwester, Krzymowski Marek, Jarząb Aleksander
Konfeks: Tamioła Sebastian (Sinanis Grzegorz 46), Trochanowski Marek, Potycz Patryk, Wójcik Kamil, Kowalczyk Krystian, Adamczewski Adrian (Pazdro Marcin 46), Kuban Bartłomiej (Lech Alan 46), Puszczyński Aleksander, Martinka Rafał, Winnik Hubert, Wiśniewski Dominik.

{gallery}galeria/sport/14-08-16-albatros-jaskowice-konfeks-legnica-fot-ewa-jakubowska{/gallery}