Remis dał fotel wicelidera (FOTO)

LEGNICKIE POLE. Piłkarze KS Legnickie Pole zamierzają wiosną powalczyć z dwójką: Sparta Rudna -Ikar Miłogostowice, ale już pierwszy mecz okazał się zimnym prysznicem. Podopieczni Jacka Terpiłowskiego zremisowali z Wilka Różana 1:1 (1:0). Prowadzenie gospodarzom dał Kacper Kaśczyszyn zdobywając gola w 14 minucie. Goście wyrównali w 76 minucie po goli Jakuba Palucha.

Po remisie "LEGPOL" wdrapał się na drugie miejsce w ligowej tabeli. Druga dobra wiadomość jest taka iż władze gminy rozpoczynają budowę nowego boiska...

LEGNICKIE POLE: Maciej Paszkowski - Jakub Adach (53 Patryk Kukla), Kamil Adach (63 Rafał Lesiak), Patryk Czuchnicki, Szymon Hreczany, Kacper Kaśczyszyn, Grzegorz Plecety, Rafał Sejud, Marek Serenda, Jacek Terpiłowski, Szymon Zarański.

LZS WILKI RÓŻANA: Daniel Ulanicki - Marcin Czaja, Damian Madej, Paweł Osoba, Jakub Paluch, Radosław Paluch, Piotr Partyka, Damian Rajczykiewicz, Robert Starzec, Adam Wojtków, Łukasz Wylot.

{gallery}galeria/sport/11-03-17-ks-legnickie-pole-wilki-rozana-fot-mariusz-kwapis{/gallery}