Ikar leci ku okręgówce (FOTO)

KŁĘBANOWICE. W meczu o mistrzostwo gr. II A-klasy piłkarze Zrywu ulegli Ikarowi Miłogostowice 1:3(0:1). Po tej wygranej Podopieczni Stanisława Wietrzaka i Rafał Dorobka plasują się tuż za plecami Sparty Rudna.

Goście rozpoczęli mecz bez Jacka Kanasa i Arkadiusza Cymbalisty, którzy pojawili się na murawie dopiero po przerwie. Prowadzenie dla Ikara zdobył Pęczkowski w 10 minucie. Po przerwie goście potrzebowali zaledwie kilku minut by przesądzić o losach meczu. Najpierw Grzegorz Kulikowski w 50 minucie, a po chwili Jacek Kanas w 54 zdobyli gole. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Kamila Kalickiego w 61 minucie.

{gallery}galeria/sport/12-03-17-zryw-klebanowice-ikar-milogostowice-fot-mariusz-kwapis{/gallery}