Zryw podciął niepokonanego Albatrosa (FOTO)

KŁĘBANOWICE. W 19 kolejce legnickiej A-klasy grupy II zespół Zrywu Kłębanowice pokonał Albatrosa Jaśkowice 2:0. Jaśkowiczanie świetnie wystartowali w rundzie wiosennej i dopiero w Kłębanowicach ponieśli pierwsza wiosenną porażkę... Już w pierwszej połowie nowy nabytek Zrywu Sebastian Przybyłko (pozyskany w przerwie zimowej z GKS Raciborowice) popisał się precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego i bramkarz Albatrosa musiał wyciągać piłkę z siatki.

Dodajmy, że jest to pierwsza bramka Sebastiana w barwach Zrywu. Kropkę nad i postawił Dorian Wach, który wykorzystał centre Przemysława Myszogląda i uderzył z pierwszej piłki na długi słupek bramki Albatrosa. Zryw przez całe spotkanie dominował na boisku, dzięki temu stwarzał sobie kolejne sytuację i mógł wygrać zdecydowanie więcej ale ani Przemysław Myszogląd ani Michał Baszak nie mogli znaleźć drogi do bramki rywali.

Zryw Kłębanowice - Albatros Jaśkowice 2:0

ZRYW: Waldemar Kędzierski -  Marek Nicieja ,  Eryk Kuczyński ,  Bartłomiej Tymków ,  Dawid Świercz ,  Paweł Cichy,  Dorian Wach , Sebastian Przybyłko ( 80 Michał Baszak ), Dominik Kuska( 75 Krzysztof Muszyński),  Kacper Cyza (75 Mariusz Sikora )- Kamil Kalicki (60 Przemysław Myszogląd).

źródło: strona klubowa zryw klebanowice

{gallery}galeria/sport/02-04-17-Zryw-Klebanowice-Albatros-Jaskowice-fot-mariusz-kwapis{/gallery}