Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Wicemistrz Polski wraca do Złotoryi

ZLOTORYJA.  W miniony weekend Ciechanów stał się areną zmagań podczas XXXIII Mistrzostw Polski Juniorów i VI Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Taekwon-do. Na mazowsze przyjechało 216 zawodników z 46 klubów, którzy rywalizowali o medale i tytuły krajowego czempionatu. W ostatnim starcie w pierwszej części sezonu nie zawiódł etatowy medalista ostatnich lat - Oskar Widomski, który dokłada do swojego bogatego dorobku medalowego srebro i tytuł wicemistrza Polski juniorów w walkach do 70 kg.

Wicemistrz Polski wraca do Złotoryi

Oskar po 3 pewnie wygranych pojedynkach w finale zmierzył się z zawodnikiem z GKT Gdańsk i kończy rywalizację na 2 stopniu podium z tytułem wicemistrza Polski juniorów.To kolejny, bardzo dobry start Oskara. Choć apetyt był jeszcze większy to kolejny medal najważniejszej imprezy w kraju trafia na konto Sportowej Akademii Taekwon-do.

Cel na najbliższe miesiące? Regeneracja i zasłużony odpoczynek, a po nich początek przygotowań do największej imprezy w historii Taekwon-do - IX Pucharu Świata w Argentynie.

Powiązane wpisy