Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Mobilizacja drugą turę Macieja Kupaja (FOTO)

LEGNICA. Maciej Kupaj z Koalicji Obywatelskiej najprawdopodobniej powalczy w drugiej turze wyborów. Jego kontrkandydatką będzie Joanna Śliwińska-Łokaj. Tak wskazują nieoficjalne wyniki z części komisji wyborczych.

Mobilizacja  drugą turę Macieja Kupaja (FOTO)

- Z pełną pokorą czekamy na wyniki decyzji legniczan. Przeczucia są raczej dobrze i czekamy cierpliwie. Od samego początku szliśmy, że będzie druga tura, a jakby to się skończyło w pierwszej to byłby niesamowity sukces. Spokojnie, jesteśmy przygotowani na drugą turę - mówi Maciej Kupaj.

Do determinacji zachęcali Robert Kropiwnicki, Jarosław Rabczenko i Aleksandra Krzeszewska. - Teraz trzeba walczyć do końca, bo wiele na to wskazuje, że czekają nas jeszcze dwa tygodnie pracy. Dopiero wtedy będziemy mogli świętować, ale trzeba pracować, mocno walczyć do samego końca - mówił poseł Kropiwnicki.