Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

"Na kołach po Polsce" w legnickiej samochodówce

LEGNICA. Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy organizuje 25. 04. 2024 r. event pod hasłem „NA KOŁACH PO POLSCE”. - Pomysł narodził się z inicjatywy zaprezentowania i przybliżenia rynku pracy branży samochodowej i jej specyfiki nie tylko uczniom legnickiej samochodówki, ale także młodzieży, mieszkańcom i wszystkim zainteresowanym tematem z Legnicy i okolic. Wydarzenie to promuje nie tylko zawód kierowcy samochodu ciężarowego, ale również bezpieczeństwo poruszania się na drodze i doskonalenie techniki jazdy. W trakcie trwania eventu będzie możliwość spotkania z profesjonalistami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem - mówi Magdalena Podhajska z Zespołu Szkół Samochodowych w Legnicy.

"Na kołach po Polsce" w legnickiej samochodówce

Zorganizowanie wydarzenia było możliwe dzięki Firmom wspierającym.

Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do obejrzenia na szkolnym placu samochodów ciężarowych, udziału w przygotowanych szkoleniach, konkursach z nagrodami, pokazach akcji ratowniczych.