Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Nadodrzański szlagier: 350 osób na pokładzie statku "Ścinawa" w weekend

ŚCINAWA.  Ośrodek Działań Edukacyjnych i Twórczych Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” realizuje wakacyjną ofertę dla spędzających czas wolny w Ścinawie. W weekendy Port Ścinawa tętni życiem, organizowane są specjalne wydarzenia i atrakcje: każdego dnia trzy rejsy statkiem, a w niedziele odbywają się koncerty, food trucki serwują ciepłe dania, napoje i lody, a to wszystko w otoczeniu nadodrzańskiej przyrody!

Nadodrzański szlagier: 350 osób na pokładzie statku "Ścinawa" w weekend

Wprawdzie organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rejsów, jednak każdorazowo wycieczka statkiem Ścinawa trwa przynajmniej półtorej godziny. Uczestnikom bezpłatnie użyczane są lornetki, tak by jeszcze lepiej mogli podziwiać piękno łęgowej przyrody. O specyfice samego statku chętnie opowiada przemiła załoga. Czy rejsy cieszą się zainteresowaniem? W miniony weekend ścinawski statek gościł ok. 350 pasażerów!

Sam port to także miejsce, w którym można miło spędzić czas wolny, w każdą niedzielę można na miejscu posłuchać muzyki wykonywanej na żywo, z uwagi na miejsce, często są to oczywiście szanty. Na miejsce można zrelaksować się na udostępniony leżakach, coś zjeść, lub po prostu nacieszyć oczy widokiem pięknej przyrody.

Weekendowe rejsy odbywają się w godzinach: 10.00, 13.00 i 17.00.

Kolejne weekend nad Odrą i nad Odrze w Ścinawie zapowiadają się równie intrygująco...

Bieżące informacje na temat weekendów w Porcie Ścinawa oraz rejsów statkiem pasażerskim na facebookowym profilu dedykowanym jednostce: https://www.facebook.com/StatekSCINAWA.

Powiązane wpisy