Kuźnia w pogoni za liderami (FOTO)

JAWOR. Od zwycięstwa rundę wiosenną zainaugurowali piłkarze jaworskiej Kuźni rozpoczynając walkę o 4 ligę. Podopieczni Piotra Przerywacza pokonali przed własną publicznością Kaczawę Bieniowice 4:1. Bramki strzelali Sylwester Dworakowski, Emilian Borek i dwukrotnie Marcin Bagiński, który w ten sposób uczcił dwusetny mecz w barwach pierwszego zespołu "Kuzienki". Honor gości uratował w 52 minucie Michał Śliwiński.

Do przerwy gra bez rewelacji, ale spokojne prowadzenie gospodarzy. Po przerwie Kaczawa strzeliła kontaktowego gola i sądzono, że podobnie jak przed tygodniem w zaległym meczu z Legnickim Polem uda się doprowadzić do remisu. Kaczawa odsłoniła swoje przedpole ułatwiając Kuźni konstruowanie ataku. Bramką meczu było czwarte trafienie Kuźni a autorem pięknego uderzenia z rzutu wolnego był Bagiński. Miłosz Kudłacz jedynie wzrokiem odprowadził piłkę, która odbiła się od słupka i wpadła do siatki...

Po tej wygranej Kuźnia zajmuje 4 miejsce tracąc do duetu liderów: Legnickie Pole-Męcinka zaledwie 3 punkty.

A już w drugiej wiosennej kolejce DERBY POWIATU i mecz Męcinka-Kuźnia!

Kuźnia Jawor - Kaczawa Bieniowice 4:1 (2:0)
Bramki: Dworakowski 24, Bagiński 42(k)., 89, E. Borek 62 - M. Śliwiński 52
Kuźnia: Patryk Borek - Przemysław Wiśniewski, Robert Kruczek, Kamil Dunaj, Łukasz Duda, Dawid Duda (Kamil Janoś 75), Emilian Borek (Bartłomiej Gwiździał 88), Rafał Majka, Sylwester Dworakowski (Bartłomiej Pastuła 90), Seweryn Suchecki (Przemysław Piec 53), Marcin Bagiński (Marcin Tymofiejczyk 90)
Kaczawa: Miłosz Kudłacz - Rafał Stępień (Adrian Ceglarski 46), Damian Domagała (Szymon Janeczko 46), Kamil Kontraktewicz, Krzysztof Bienia, Adam Kasperowicz, Michał Śliwiński, Michał Raczkowski, Dominik Wiśniewski, Damian Buń (Dariusz Komaniecki 62).

{gallery}galeria/sport/16-03-19-kuznia-jawor-kaczawa-bieniowice-fot-smagacze{/gallery}