Kanonada Konfeksu (FOTO)

LEGNICA. W 13 serii spotkań legnickiej klasy okręgowej prawdziwą kanonadę na Grabskiego urządzili sobie podopieczni Andrzeja Kisiela. Konfeks rozgromił Przyszłość Prusice 9:0 (3:0) i pozostaje samotnym wiceliderem okręgówki goniąc Mewę Kunice. Przyszłość do Legnicy przyjechała w 11-osobowym składzie i dopóki starczyło sił próbowała nawiązać z Konfeksem walkę. W miarę upływu czasu goście na maszt wciągali białą flagę...

Co ciekawe goście chwilę po przerwie mogli dostać "drugie życie", ale po akcji Marcina Byliny, znajdując się w doskonałej sytuacji Bartek Kłos przegrał pojedynek z Sebastianem Tamiołą w polu karnym. W 55 minucie mocno strzelał na bramkę gospodarzy Daniel Pawlusiński i był to dopiero pierwszy celny strzał Przyszłości w tym meczu.

A Konfeksowi tego dnia wychodziło dosłownie wszystko, nawet koronkowe akcje w stylu FC Barcelona. W zasadzie po tym meczu można by urządzić plebiscyt na najładniejszego gola Konfeksu. Kogo typujemy? Trudne zadanie... W 70 minucie np. z linii pola karnego na bramkę goście w okienko przymierzył Adrian Szpak, ale na jedenastym metrze lot piłki zmienił Tomasz Dubowski kompletnie myląc golkipera z Prusic. Albo kapitalny strzał w okienko Adriana Wójcika w 80 minucie...Większość goli była wyjątkowej urody biorąc nawet poprawkę na poziom rozgrywkowy tego meczu, a Konfeks kosztem gości urządził sobie po prostu ostry trening strzelecki.

Kto MVP meczu ? Jedni stawiali na Tomasza Dubowskiego, inni na Adriana Wójcika więc sprawiedliwie ów tytuł przyznajmy Adrianowi SZPAKOWI, którzy zaliczył trzy klasyczne asysty pierwszego stopnia...

Konfeks Legnica - Przyszłość Prusice 9:0 (3:0)

Tomasz Dubowski 3 ( 27, 42, 70), Adrian Wójcik 2 ( 20, 860, Plebaniak 63, K.Wójcik 69 karny, Paweł Przerywacz 80, Kowalczyk 90 min.