Bessa 17-latków Miedzi (FOTO)

LEGNICA. Totalnie nie wiedzie się juniorom Miedzi w Centralnej Lidze Juniorów  U-17. Perełka Akademii Piłkarskiej Miedzi przegrała w grupie C po raz czwarty i z dorobkiem... 0 punktów zajmuje ostatnie miejsce. Co gorsze w czterech meczach legniczanie nie potrafili zdobyć żadnego gola. Na otarcie łez pozostaje iż dzisiejszy mecz przegrali na boisku lidera rozgrywek- Zagłębia Lubin!

Po meczu powiedzieli:
Hubert Łysy I rener Miedź Legnica U-17: - Przegraliśmy kolejny mecz 3:0. Dzisiaj było dużo walki. Pierwsza połowa wyrównana, bramkę straciliśmy przez nieuwagę. W drugiej połowie zaczęliśmy dominować. Sędzia nie uznał bramki na 1:1, zdarza się. Zagłębie strzeliło druga bramkę no i już później wszystko się rozwiązało. Zagraliśmy dobry mecz, szukaliśmy swoich szans, ale skuteczność dzisiaj zawiodła.

Bartek Kwiatkowski I trener Zagłębie Lubin U-17: - Zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie. Wygraliśmy mecz zasłużenie: stworzyliśmy dużo sytuacji, wykorzystaliśmy trzy. Przeciwnicy mieli też kilka swoich sytuacji, ale dziś zagraliśmy dobrze w obronie. Najważniejsze, że kolejny mecz na „zero z tyłu”. Jesteśmy zadowoleni i teraz się cieszymy, a już od poniedziałku pracujemy i skupiamy się na kolejnych meczach.

CLJ U-17: Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 3:0

Bramki: Jakub Sypek -2 Dawid Dawidziak - 1

{gallery}galeria/sport/07_04_18/zaglebie_miedz_U_17_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}