Spacerek siatkarzy (FOTO)

LUBIN. W pierwszym meczu rundy rewanżowej sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin podejmowali na własnym boisku AZS Politechnikę Warszawską. Miedziowi zrewanżowali się "inżynierom" za porażkę w pierwszym meczu sezonu i wygrali pewnie 3:0! MVP spotkania został wybrany Wojciech Włodarczyk.

Było lekko, łatwo i przyjemnie... Cuprum grało dobrze, momentami bardzo dobrze, ale efektownie to wyglądało na tle bardzo przeciętniej grającej drużyny gości. W pierwszym secie na pierwszą przerwę techniczną gospodarze schodzili prowadząc 8:1.

W drugim secie wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą, ale goście zdobyli się na zryw i doszli lubinian na trzy punkty. Jednak asy serwisowe Puparta przesądziły o wygranej.

Trzeci set to była zabawa w kotka i myszkę i nie trzeba dodawać kto odgrywał rolę kociaka... Bardziej frapującym zajęciem było słuchanie  oglądanie dopingu klubu kibica Cuprum z grupą fanatyków z Krzeszowa na czele niż "podziwianie" szkolnych błędów drużyny AZS-u.

Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:13, 25:20, 25:16)
Cuprum Lubin: Grzegorz Łomacz, Mateusza Malinowski, Marcin Możdżonek, Marcus Böhme, Wojciech Włodarczyk, Keith Pupart, Paweł Rusek (libero) oraz Maciej Gorzkiewicz
AZS Politechnika Warszawska: Paweł Zagumny, Bartłomiej Lemański, Przemysław Smoliński, Guillaume Samica, Michał Filip, Łukasz Łapszyński, Maciej Olenderek (libero) oraz Paweł Mikołajczak, Jakub Radomski, Krzysztof Wierzbowski, Jakub Kowalczyk

{gallery}galeria/sport/22.01.16_Cuprum_Lubin_AZS_Politechnika_W_Wa_Fot_Bozena_Slepecka{/gallery}