Szalony mecz (FOTO)

LUBIN. To był bez wątpienia bardzo szalony mecz na boisku Akademii Piłkarskiej w Lubinie. Czerwona kartka za naruszenie nietykalności arbitra, kilkanaście kartek żółtych, przecudowny gol z rzutu wolnego dający gościom wygraną i ....mało sportowe emocje na trybunach, z których Zagłębie jako organizator meczu czym prędzej powinno wyciągnąć wnioski - tak wyglądało starcie dwóch mocno konsekwentnie grających w tym sezonie zespołów. Drużyn nie uznających... remisów. Na dodatek Warta u siebie wszystko przegrywa zwyciężając wyłącznie na wyjazdach... Nie inaczej było w Lubinie.

Gospodarze prowadzili od 2 minuty 1:0, po strzale z rzutu karnego w wykonaniu Dudzińskiego. W 65 minucie „jedenastkę” miała Warta i na raty wykorzystał ją Posmyk. Gorzowski zespół grał już w tym momencie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Pawła Krauza.

W 73 minucie zwycięską bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Dominik Siwiński.

Co by nie powiedzieć o takich meczach szybko się nie zapomina....