Iskra poparzyła Chojnowiankę (FOTO)

KSIĘGINICE. Przed laty byli gwiazdami ekstraklasowego Zagłębia Lubin: Andrzej Wójcik był podporą defensywny a Zbigniew Grzybowski napastnikiem siejącym postrach pod bramką rywali. Po latach obaj realizują swoją pasję jako trenerzy klubów legnickiej klasy okręgowej. Wójcik z Iskra mierzy w 4 ligę a "Grzybek" wierzy , że jego podopieczni przełamią w końcu wyjazdową słabość...W szóstym wyjazdowym meczu Chojnowianka poniosła piątą porażkę

W meczu rozegranym awansem( kolejka nr 15) Iskra Księginice pokonała Chojnowiankę Chojnów 5:0.

Zbigniew GRZYBOWSKI, trener Chojnowianka Chojnów: - W pierwszej połowie jeszcze jakoś dotrzymywaliśmy kroku rywalom. W drugiej połowie było widać, że opadliśmy z sił. Ksieginice były świetnie przygotowane fizycznie. My mamy cały czas jeden i ten sam problem: na zmiany wchodzą juniorzy. Chłopcy na treningi i grę przyjeżdżają po pracy. Przegraliśmy 0:5. Jest ciężko bo to czwarta porażka z rzędu i teraz trzeba wziąć się w garść żeby jakieś punkty zrobić. Bo to co mamy to jest zdecydowanie za mało i będzie nas czekać ciężka wiosna. Zostały jeszcze dwa mecze i mam nadzieję, że jeszcze powalczymy.

Andrzej Wójcik , trener Iskra Księginice: - Dzisiaj jestem zadowolony chociaż przebieg pierwszej części meczu na to nie wskazywał. Przez pierwsze piętnaście minut mieliśmy klarowne i niewykorzystane sytuacja a potem, niespodziewanie przestaliśmy grać w piłkę. Było wiele niecelnych podań: za dalekich, za bliskich. Przeciwnik był lepszy i to szczęście od Boga, że nie straciliśmy żadnej bramki. W szatni odbyliśmy męską rozmowę, troszkę było głośno i wyraźnie. Zawodnicy wzięli to sobie do serca i w drugiej połowie było całkiem inaczej. Mieliśmy więcej miejsca i wygraliśmy zasłużenie. Następny mecz z Górą a 11 listopada mecz z Górnikiem. To będzie prawdziwy sprawdzian. Spotkają się dwie dobre drużyny.

Iskra Ksieginice - Chojnowianka 5:0 (1:0)

20' 1:0 Koziński as. Bar,

65' 2:0 Kujawski,

68' 3:0 Bar as. Hilla,

72' 4:0 Hilla as. Bar,