Lider okregówki nie zwalnia tempa (FOTO)

KSIĘGINICE. Lider legnickiej klasy okręgówki -Iskra Księginice nie zwalnia tempa. Niepokonani w sezonie 2020/21 pokonali Przyszłość Prusice 2:0 i w tabeli odskoczyli od Górnika Lubin, który na własnym stadionie uległ Kaczawie Bieniowice.

Piotr Potempa ,trener Przyszłość Prusice: - To nie był nasz zły mecz. Po prostu brakło dzisiaj kadry, brakło zmian - niektórzy musieli dokończyć ten mecz z kontuzjami. Myślę, że ten mecz mogliśmy nawet wygrać ale niestety, brakowało zmian. Zostajemy w lidze i oczywiście będziemy nadal walczyć. Jeszcze jest dużo kolejek do rozegrania.

Andrzej Wójcik , trener Iskra Kochlice - To był mecz przypadków, odbić, niecelnych podań, niewykorzystanych sytuacji - tak nie powinien grać lider. Jak tak będziemy grać dalej to w nastepnej kolejce zostaniemy mocno skarceni. Dzisiaj spokojnie można było, w pierwszych 20 minutach strzelić trzy bramki - to były "setki". Niewykorzystane sytuacje, nerwowość, nie wiem dlaczego. Mecz powinien być spokojny, pod kontrolą, ale dużo niedokładności. Przeciwnik robił co mógł, szedł do przodu. W pierwszej połowie mieli dwie sytuacje, które mogły zakończyć się bramkami. Mamy szeroką kadrę, jesteśmy liderem i po prostu nie możemy tak grać z przeciwnikiem, który ma problemy kadrowe - przyjechał do nas w dwunastu.

Iskra Ksieginice - Przyszłość Prusice 2:0(2:0).

Bramki: Pisaski 26 min,Srebniak - 29 min.

{gallery}galeria/sport/15_05_21_Iskra_Ksieginice_Przyszlosc_Prusice_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}