Iskra pędzi w czerwieni (FOTO)

KSIEGINICE. Iskra Ksieginice nie zwalnia tempa biegu ku 4 lidze chociaż 6. w tabeli Zawisze Serby okazał się ciężkim rywalem. Ale Iskra musiała sobie radzić nie tylko  z rywalem ale i z...własnymi nerwami. Dużo przedwcześnie mecz zakończyli : trener Iskry Andrzej Wójcik i jeden z jego podopiecznych. Zawisza walczył , także stracił "czerwonego zawodnika", ale ostatecznie nie potrafił zdmuchnąć Iskry... Dla Iskry to 17 ligowe zwycięstwo i 12-e na własnym boisku. W "twierdzy Ksieginice" lider nie stracił w tym sezonie nawet punktu...

Leszek Lesiński trener Zawiszy Serby:  - Źle weszliśmy w drugą połowę meczu. Pierwsza połowa była wyrównana a w drugiej od razu straciliśmy dwie bramki na 1:3. Bramki straciliśmy z powodu naszych błędów niestety. Graliśmy w przewadze i tego nie wykorzystaliśmy. Przeciwnicy w drugiej połowie zasłużyli na zwycięstwo, grali konsekwentnie, dobrze, silnie, mądrze. Byli niewątpliwie drużyną lepszą.

Andrzej Wójcik - trener Iskry Kochlice:  - Pierwsza połowa była bardzo nerwowa, nie wiem dlaczego. Mecz się dobrze układał, piłkarsko prezentował się dobrze. Nie wiem dlaczego sędzia dopuścił do różnych sytuacji, które niepotrzebnie stwarzały nerwowość wśród zawodników obu drużyn. W drugiej połowie już było inaczej: sędziego nie było widać na boisku, zachowywał bezstronność, robił swoje a wśród zawodników był spokój. Grając w dziesiątkę zdobyliśmy trzy bramki, trzeba przyznać, że chłopaki stanęli na wysokości zadania. Mieliśmy jeszcze ze dwie setki więc pozostaje pewien niedosyt. Nie chcę komentować sytuacji, w której nastąpiła krótka scysja słowna i nic więcej a sędzia pokazał czerwone kartki. Nie wie gm za co ja dostałem czerwoną kartkę. Naprawdę nie wiem. Jak sędzia będzie sędziował tak jak w drugiej części meczu to będzie w porządku - jest młody niech się uczy. Ale pierwsza połowa to nieporozumienie.

Iskra Ksieginice - Zawisza Serby 4:2 (1:1)

Pisarski 45, Srebniak 51, Zasadni 53, Srebniak 71 - , Ciechelski 43,  Kwiatkowski 87

{gallery}galeria/sport/29_05_21_Iskra_Ksieginice_Zawisza_Serby_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}