Iskra Księginice awansowała do 4 ligi!

GÓRA. Przed dwoma laty wygrywając w Górze awans do 4 ligi przyklepała ówczesna Kuźnia Jawor. Dzisiaj po zwycięstwie 2:1(0:0) do 4 ligi awansował zespół z gminy Lubin. To wielki sukces trenera Andrzeja WÓJCIKA i jego piłkarzy - tym syna Damiana strzegącego bramki Iskry. Mecz był niesłychanie zacięty i Iskra wyszła na prowadzenie w 79 minucie... Adrenalina była tak wielka iż oba zespoły kończyły mecz w "10".

W 48 minucie wynik meczu otworzył Karczewski wykorzystując podanie Zasadniego. Gospodarze wyrównali w 65 minucie. W 79 minucie akcja Łodeja i Rutkowski wykorzystał sytuację zdobywając gola na wagę awansu. Wielkim pechowcem okazał się w zespole gości Tadla. Wszedł na kilka minut i tak ambitnie walczył iż ujrzał dwie żółte kartki i opuścił boisko. Ale i tak zagrał ambitniej niż niejaki Krychowiak...

A po meczu kolejne dobre wieści. Obecny na meczu Adam MICHALIK, dyrektor Podokręgu Legnica potwierdził iż w piątek spotyka się z wójtem gminy Tadeuszem KIELANEM aby rozmawiać o licencji dla Iskry dającej prawo grania w 4 lidze. - Sukces Iskry nie został niezauważony przez wójta Tadeusza Kielana - powiedział Adam Michalik. - Widzę wielką determinację ze strony gospodarza gminy Lubin aby Iskra spełniła jak najszybciej wszystkie licencyjne wymogi. To jest budujące!

A wiec wielkie brawa dla Iskry i wielkie brawa dla Tadeusza Kielana ! Trzymamy kciuki...