Huzar wiceliderem (FOTO)

RASZÓWKA. Takie mecze kibice kochają: derby gminy i na dodatek pojedynek dwóch zespołów, które w tym sezonie nie kryją swoich aspiracji do awansu do A-klasy. Huzar Raszówka pokonał KS Kłopotów-Osiek i został nowym wiceliderem grupy tracąc do prowadzącego Zrywu Stary Łom zaledwie dwa punkty. I pomyśleć, że za dwa tygodnie Huzar podejmować będzie właśnie Zryw...

Mirosław Dragan trener KS Kłopotów : - Wynik meczu trochę przekłamuje to co się działo podczas gry. Myślę, że nie byliśmy gorszym zespołem. Gospodarze byli skuteczniejsi po prostu ale to na tym polega piłka. W sytuacji kiedy wyrównaliśmy na 2:2 wydawało się, że mecz kontrolujemy i że byliśmy bliscy strzelenia trzeciej bramki. I nagle dostaliśmy trzecią bramkę ze stałego fragmentu gry. Jak się przegrywa mecz to trudno zespół chwalić. Gospodarze nie ułatwiali nam zadania: grali twardo, zdecydowanie, konsekwentnie w obronie. Myślę, że gdyby padł remis to byłoby bardziej sprawiedliwe, ale gospodarzom zawsze ściany pomagają.

Tomasz Targowicz ,trener Huzar Raszówka
- Wygrany mecz to tylko się cieszyć. Trochę nam strachu napędzili w drugiej połowie, ale to jest kolejny mecz, w którym powinniśmy wygrywać 3:0 w pierwszej połowie i już spokojnie grac dalej. Nie udało się, zrobiła się nerwówka, zwłaszcza po strzale życia zawodnika z Kłopotowa. Najważniejsze jednak, że potrafiliśmy się odbudować i graliśmy swoją piłkę. Trochę kuleje u nas skuteczność co mnie dziwi bo od dwóch miesięcy trenujemy praktycznie w 14-16 osób więc skuteczność powinna być duża. Niemniej treningi przynoszą efekty: jeszcze nie przegraliśmy w tym sezonie.

Huzar Raszówka- KS Kłopotów 4:2