Victoria rozstrzelana w Oborze (FOTO)

OBORA. Fortuna Obora po spadku z A-klasy próbuje się odnaleźć w B-klasowej rzeczywistości a pomóc ma jej w tym... Andrzej WÓJCIK. Póki co Fortuna pod wodzą Andrzeja i Tomasza Wójcików w derbach gminy rozbiła Victorię Niemstów 8:1.

Tomasz Wójcik – trener i kierownik Fortuny Obora:  - Pracujemy nad tym żeby wykorzystywać więcej sytuacji strzeleckich. W drugiej połowie praktycznie nie wychodziliśmy z połowy rywala a udało się strzelić tylko trzy bramki, a w pierwszej połowie jak by nie było strzeliliśmy pięć. Przed nami ciężki okres – kadra jest dosyć wąska, zawodników rezerwowych za dużo nie mamy, dodatkowo rozpoczął się okres studiów. No zobaczymy, postaramy się zapewnić kadrę – szukamy zawodników. Będziemy starali się grać o czoło tabeli.

Damian Moroch – Trener Victorii Niemstów: - Powiem szczerze, że rywale od pierwszej połowy po drugą wypunktowali nas w każdym aspekcie gry. Byli lepsi w ustawianiu się, w ofensywie, wykorzystywali swoje sytuacje. Mieli trzech-czterech graczy z przodu, którzy napędzali im grę i dzięki tym napastnikom i solidną obroną wygrali mecz. My nie mogliśmy się pochwalić ani solidną obroną ani napadem. Za tydzień mamy kolejny mecz – uważam i wierzę, że będzie lepiej.

Fortuna Obora – Victoria Niemstów 8:1 (5:1)
Łukasz Kulicki  4( 5, 16, 30, 73 min) ,  , Mariusz Kulicki 1( 23 min), Paweł Miluła  3 ( 38, 86, 89 min) - Patryk Borowczyk( 25 min)

FORTUNA: Redkwa - Walasek, Rudnicki, Rudak, Niegluj, Mikuła, Tutka (46 Wanat), Ł.Kalicki, M.Kulicki(  46 Bogatko), Chmielewski, Makuch( 46 Ondycz)

VICTORIA: Brol - Polański, Borowczyk, Stankiewicz( 52 min Szturm), Lewicki -Krzepisz( 60 min.Wegierski), Kowalski(  46 min.Leszczyński)), Kaczmarski ( 70 min.Piechota), Mazur ( 60 min.Bójko), Ozimek, Kluza ( 46 min.Hałys).