Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Będzie spacerek siatkarzy Cuprum?

LUBIN. Przed kibicami siatkówki piąta kolejka PlusLigi. Zmagania siatkarze rozpoczną już w piątek. Pierwsze spotkanie kolejki zostanie rozegrane w Lubinie pomiędzy gospodarzami – Cuprum a ostatnią drużyną w ogólnej klasyfikacji – Effectorem Kielce. Kibice liczą na spacerek lubinian i szybką wygraną, która zapoczątkuje marsz ku górze ligowej tabeli. Początek meczu w piątek o godzinie 18 w hali Regionalnego Centrum Sportu.

Będzie spacerek siatkarzy Cuprum?

Oczywiście faworytami meczu są lubinianie, jednak po dość ciężkim boju w Sosnowcu, gdzie zawodnicy Gheorghe Cretu wydarli wręcz zwycięstwo będzinianom, siatkarze Cuprum podchodzą z rezerwą do pojedynku z kielczanami.

– To kolejny przeciwnik i dla nas następny bardzo trudny mecz. Gramy z zespołem, który do tej pory nie wygrał jeszcze w PlusLidze, a to oznacza, że zrobi on wszystko, żeby się poprawić, zrehabilitować za wcześniejsze porażki. Znów będzie pod górkę – zauważył Marcin Możdżonek, środkowy ekipy z Dolnego Śląska.

– Mamy bardzo trudny początek sezonu. Musimy zapomnieć o tych przegranych meczach i skupić się na najbliższym spotkaniu z Cuprum Lubin – mówił Dariusz Daszkiewicz.

 

Powiązane wpisy