Awans KS Polkowice w Pucharze Polski (FOTO)

POLKOWICE. Piłkarze KS Polkowice awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski w futsalu. Zielono-czarni pokonali piąty zespół I ligi - Gwiazdę Ruda Śląska 5:3 (0:1).

Gole dla polkowickiej ekipy: Kaczmar - 2, Biały, Potocki, Koryciński.

Wczoraj polkowiczanie wygrali rozgrywki 2 ligi Dolnośląskiej Futsalu kwalifikując się do baraży o 1 ligę, a dzisiaj awansowali do 1/8 HPP. Do przerwy rudzianie prowadzili po trafieniu debiutującego w pierwszej drużynie wychowanka klubu Mateusza Dynka.

Po zmianie stron Polkowice dwukrotnie doprowadzały do wyrównania. Później na 5 minut do końca miejscowi zdobyli gola na którego błyskawicznie odpowiedział goście. Niestety kilkadziesiąt sekund później piłka trafiła w rękę Jagodzińskiego i z rzutu karnego Polkowice trafili na 4:3! Po chwili było już 5:3. Wielki sukces polkowickiego futsalu i ekipy Marcina Jeziornego!

KS Polkowice – Gwiazda Ruda Śląska 5:3 (0:1)
Bramki dla KS Polkowice: Kamil Kaczmar (2 gole), Dawid Biały, Andrzej Koryciński
i Patryk Potocki.

KS Polkowice: Dawid Biały, Andrzej Koryciński, Przemysław Lipiński, Sebastian Szala, Mateusz Kochaman, Daniel Walasek, Patryk Potocki, Jarosław Tkaczyk, Piotr Białocerkiewicz, Andrzej Kwieciński, Dariusz Kwas, Wojciech Wójtowicz, Grzegorz Duda, Marek Żurkowski.

{gallery}galeria/sport/28_01_18_1/16_Pucharu_Polski_Futsal_KS_Polkowice_Gwiazda_Ruda_Slaska_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}