Porażka CCC ze światełkiem nadziei

POLKOWICE. Kolejnym przeciwnikiem w EuroLeague Women koszykarek CCC Polkowice była drużyna Perfumerias Avenida Salamanca, lider ligi hiszpańskiej. Cudu nie było i polkowiczanki uległy Hiszpankom 81:60.

Obiecująco było tylko do przerwy w meczu. Po dwóch zupełnie przyzwoitej gry (zaryzykować można stwierdzenie, że w drugiej kwarcie już dawno nie widzieliśmy tak grającej ekipy z Polkowic) CCC przegrywało z Salamanką jedynie 38:42. W trzecią kwartę zdecydowanie lepiej weszły zawodniczki Salamanki odskakując w 3 minuty na 10 punktów. Po trzech kwartach różnica 11 punktów (48:59) jeszcze dawała cień nadziei dla polkowiczanek.

Salamanka - CCC Polkowice 81:60 ( 27:21, 15:17, 17:10, 22:12)

CCC: V.Musina 20, Ortiz 11, Rezan 12, Harisson 6, Idziorek 3, R.Musina 6, Urbaniak 2,Leciejewska.