Na kłopoty... Bednarski (FOTO)

POLKOWICE. W Wielką Sobotę piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali przed własną publicznością Olimpię Kowary 3:0. Dwie bramki dla zielono-czarnych zdobył Michał Bednarski, a jedną dołożył Dawid Wacławczyk. Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy na boisku potwierdzili swoją wyższość. Ale momentami zwłaszcza w pierwszej połowie łatwo nie było...

Wynik spotkania otworzył w 8 minucie Michał Bednarski, który precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce Olimpii. Jednobramkowe prowadzenie otrzymało się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron podopieczni trenera Enkeleida Dobi nadal szturmowali bramkę przyjezdnych. W 65 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Bednarski, który tym razem pokonał golkipera gości strzałem głową. W końcówce kolejnego gola dołożył kapitan gospodarzy Dawid Wacławczyk i mecz zakończył się zwycięstwem KGHM ZANAM Polkowice 3:0.

KGHM ZANAM Polkowice – Olimpia Kowary 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Bednarski 8, 65, Dawid Wacławczyk 78.

KGHM ZANAM Polkowice: Damian Primel - Karol Fryzowicz, Szymon Szymik (83 Ptak), Dawid Wacławczyk, Krzysztof Ziemniak (71 Karpiński), Maciej Bancewicz, Rafał Karmelita (79 Wojciechowski), Wojciech Galas, Adrian Nowacki (46 Konefał), Mariusz Szuszkiewicz, Michał Bednarski

Olimpia Kowary: Oleksii Kazakov - Mateusz Jaros, Kacper Kleczkowski, Marcin Smoczyk,  Mateusz Kraiński, Adrian Zieliński, Mariusz Malarowski, Daniel Gałach (78 Wiśniewski), Mateusz Baszak, Mateusz Zatylny (65 Gierasimczuk), Maciej Gargas.

{gallery}galeria/sport/15-04-17-ks-polkowice-olimpia-kowary-fot-zbigniew-jakubowski{/gallery}