LEGNICKIE POLE. Kilkudziesięciu wystawców pojawiło się na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Legnickim Polu. Punktualnie o godzinie 13.00 Jarmark w Sali Bankietowej otworzył wójt gminy Legnickie Pole Rafał PLEZIA w towarzystwie zastępczyni Małgorzaty KUBIK. Jarmark rozpoczęły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bartoszowie. wystawiając tradycyjne jasełka i z wielkim przekonaniem wcieliły się w postaci Maryi i Józefa, a także gwiazdek, pasterzy, aniołków i Trzech Króli.
Młodzi aktorzy udowodnili, że nie straszna im trema i sala zapełniona widownią po brzegi. Na scenie czuli się jak ryba w wodzie. Z wielkim przejęciem recytowali swoje kwestie i od serca kolędowali. Na uwagę zasługuje fakt, że był to ich debiut sceniczny przed taką wielką publiką...
