Sparta połamała zęby na Granicie (FOTO)

RUDNA. Piłkarze Sparty Rudna mimo ambitnej postawy w II połowie meczu ulegli na boisku w Lubinie wiceliderowi 4 ligi - AKS Granit Strzegom 2:3 w meczu o mistrzostwo 4 ligi. Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszych 45 minutach wygranych przez gości 3:0...

Po przerwie Sparta rzuciła się do odrabiania strat. Po trafieniach Mateusza Kochmana i Łukasza Stachowa piłkarze beniaminka "złapali kontakt wzrokowy" z faworytem ligi. I kiedy spodziewano się doprowadzenia do remisu, z boiska musiał zejść po dwóch żółtych kartkach Daniel Sygnatowicz i strzegomianie grając mądrze dowieźli zwycięstwo do końcowego gwizdka...

{gallery}galeria/sport/17_03_19_Sparta_Rudna_AKS_Strzegom_Fot_dariusz_szymacha{/gallery}