Unia lepsza w derbach gminy (FOTO)

OBORA. Gościnnie na boisku w podlubińskiej Oborze spotkały się w meczu o ligowe punkty sąsiedzi w ligowej tabeli: Transportowiec Kłopotów i Unia Miłoradzice. Wygrała Unia i drużyna Józefa LIGUSA zbliżyła się do Transportowca na dystans dwóch punktów. W rundzie jesiennej także w derbach A-klasy triumfowała Unia (3:0). Oba zespoły walczą by jak najszybciej oderwać się od strefy spadkowej.

Po meczu powiedzieli:

Przemysław Kotlarz -trener Transportowiec Kłopotów: - Przegraliśmy na własne życzenie prowadząc 2:0. Nie możemy tak łatwo oddawać pola. Wystarczyły błędy w obronie i zrobiło się 2:3. Co tu więcej mówić? Bedziemy sie starac wygrać każdy kolejny mecz. Dopiero budujemy drużynę, jesteśmy beniaminkiem, na razie jesteśmy pośrodku tabeli i gramy - każdy kolejny mecz pokaże co potrafimy. Dzisiaj było za wiele błędów i powtórzę, że przegraliśmy na własne życzenie.

Józef Ligus - trener Unia Miłoradzice: - W pierwszej połowie graliśmy bezbarwnie, nie mogliśmy złapać swojego rytmu. Po przerwie chłopcy się zmobilizowali i od razu było widać tego efekty. Chwała chłopakom, że z wyniku 0:2 potrafili się podnieść i wyciągnęli na 2:3. Za to należy się im najwyższe uznanie.

Transportowiec Kłopotów - Unia Miłoradzice 2:3

Bramki dla Kłopotowa: Kotlarz, Pieniacki

Bramki dla Miłoradzic: Majkowski,  Kaszubski (samobójcza), Maksym (rzut karny)

{gallery}galeria/sport/24_03_19_Transportowiec_Klopotow_Unia_Miloradzice_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}