Puchar Polski:Victoria - Górnik 5:2 (FOTO)

LUBIN. Mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej między Victroią Parchów a Górnikiem Lubin zakończył się wynikiem 5:2. Do przerwy wynik dawał nadzieje na wygraną obu drużyną. Piłkarze schodzili do szatni przy remisie 2:2. Po gwizdku Victoria okryła się chwałą, wygrywając z lubinianami.

Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelili lubinianie  i to już w 9 minucie meczu. Jej autorem był nowy zawodnik Górnika Lubin, Adam Rybicki. Potem piłkarze z Victorii Parchów podnieśli wynik na 2:1. Z rzutu karnego w 38 minucie lubinianie wyrównali na 2:2 ( Karol Gracz ).   - Mecz wygląda średnio - mówił tuż przed przerwą Dariusz Marczuk, kierownik drużyny Górnika Lubin - Naszym zawodnikom brakuje szczęścia, bo sytuacje są, ale brak wykończenia.  - mówił Marczuk.

Faktycznie szczęście odwróciło się od Górnika, bo w drugiej części spotkania żadnej bramki już nie strzelili. Victoria Parchów ostatecznie ustanowiła wynik na 5:2.