"Oczko" Miedziowych. 2 liga wita (FOTO)

LUBIN. W szlagierze 3 ligi lider KGHM Zagłębie II Lubin pokonało wicelidera - rezerwy Miedzi 2:1. Na 8 kolejek przed ligowym finiszem podopieczni Jarosława KRZYŻANOWSKIEGO prowadzą z przewagą 11 punktów nad Miedzią. Był to 21. z rzędu mecz Miedziowych bez porażki. Na ten kapitalny dorobek złożyło się 17 zwycięstw i 4 remisy. Wszystko wskazuje na to, że piłkarska perełka Akademii Piłkarskiej Zagłębia awansuje do 2 lig!

Do przerwy prowadzili goście po golu w 31 minucie autorstwa Michała Bednarskiego. Jednak przerwie na murawie dominowało Zagłębie. Do remisu doprowadził Rafał Adamski- były gracz Miedzi a na prowadzenie wyprowadził Dawid Pakulski. Wygrana Miedzowych mogła być okazalsza. Kapitane szanse nie wykorzystali Sypek i Sławiński przegrywając pojedynki z golkiperem Miedzi.