Remis w szlagierze 4 ligi (FOTO)

ŚCINAWA. Starcie topowych zespołów 4 ligi: lidera Prochowiczanki i rewelacyjnej w tej rundzie Odry Ścinawa nie rozczarowało. Po 90 minutach walki, determinacji i dobrego piłkarskiego rzemiosła padł wynik 2:2(1;1) który z zadowoleniem chyba przyjęli trenerzy: Tomasz WOŁOCH i Robert GAJEWSKI. Prochowiczanka nadal bez porażki w tym sezonie pewnie przewodzi ligowej stawce a Odra coraz bliżej ścisłej czołówki ligi i satysfakcja , że to....najbardziej bramkostrzelny zespół 4 ligi .

W tym meczu nie było początkowego wzajemnego tzw. badania i asekuracji.Od pierwszego gwizdka zespoły postawiły na atak. Goście grając bez stopera Kamila Wójcika przesunęli ciężar gry i opanowali środek pola. W linii pomocy gospodarzy nie miał chyba najlepszego dnia w tej fazie pojedynku Wojciech Konefał.

Ale to gospodarze nieoczekiwanie objęi prowadzenie. Strzał Damiana CICHUTY po dograniu Pedra był soczysty a na dodatek piłka skozłowała przed rzucającym się Damianem Wójcikiem i po jego rękawicach wpadła do siatki...

Odpowiedź gości była niema natychmiastowa a gol z wolnego Biłokina można spokojnie typować do gola sezonu w piłkarskich niższych ligach. Dawno już nie widziano rzutu wolnego strzelanego z taką precyzją. Bramkarz Odry Marusiak w końcowym efekcie wpadł z piłką do siatki...

Po przerwie za sprawą Długosza goście objęli prowadzenie ale determinacja ścinawian została nagrodozona celnym trafieniem Kornela CIUPKI po akcji Kochmana na wagę remisu.

Dobry mecz obu zespołów .Już wiadomo, że mecze z udziałem Prochowiczanki i Odry zawierać będą bardzo dużo piłkarskiej jakości na boiskach 4 ligi. Świetna robota obu trenerów !

Odra Ścinawa - Prochowiczanka 2:2(1:1)

D.Cichuta, Ciupka - Biłokin, Długosz

ODRA: Marusiak - Dul, Sałata, Medyński, Hoja - D.Cichuta, Konefał, Pedro, Kochman , Maślej - Ciupka oraz: Fuczko, M.Cichuta, Łuc, Osiadły, Seta, Spychała, Wojak.

PROCHOWICZANKA : - D. Wójcik - Ziembicki, Ignatowicz, Miska, Malawski - Galas - Januszko, A.Wójcik, Biłokin,Newdana - Długosz oraz: Kijewski, Kuśnierz, DańczakWaksmundzki, Mądro, Dziaszyk, Ramos.